MIUMMASH

Nasza historia

Handcrafted leather goods for women & kids.

„Daj dziewczynie odpowiednie buty, a podbije świat”

Przeczytałam kiedyś w magazynie mojej mamy i pomyślałam, że Marilyn Monroe nie mogła się mylić. Odpowiednie buty już miałam, czekałam więc cierpliwie na spełnienie się obietnicy. Byłam wtedy zbuntowaną nastolatką, ale temat butów zawsze łączył mamę i mnie. Mogłyśmy o nich rozmawiać godzinami, z wypiekami decydując o tym, czy zimowe oficerki zrobić w koniakowym, czy karmelowym odcieniu brązu. A czerwone zamszowe sandałki na 8, czy 10 centymetrowym obcasie. Wytwarzała się między nami magia, coś, co dziś nazywam rezonowaniem.

Jestem córką, wnuczką i prawnuczką szewców.

Buty to nieodłączny element mojego życia. Próbowałam oszukać przeznaczenie i zrobić karierę w korporacji, ale nic z tego. Teraz mam genialnego Męża i trzy rozkoszne Córeczki. W czasie wolnym od gotowania, czytania bajek, przyklejania plasterków na zranienia i wieszania prania, robimy buty. Minimalistyczne buty dla lubiących żyć po swojemu kobiet: tych dorosłych i tych jeszcze małych, w których czują swobodę i zwyczajnie zachwycają.

Proste i ponadczasowe

Formy wprowadzające harmonię

Lubię proste formy, klasyczne proporcje, efektowne detale. Skórę naturalną cenię za jej charakter, który nadaje przedmiotom szlachetności, za jej miękkość, elastyczność. Podziwiam to, że piękniejąc z czasem, oddaje historię jego właściciela. To mój tata, swoimi spracowanymi rękami nadaje kształt moim pomysłom. Konstruuje wzory.

Poczuj się przyjemnie w świecie MIUMMASH

Jako rodzina uwielbiamy razem spędzać czas. Lubimy wspólne podróże, dobre, zdrowe jedzenie. Lubimy spotykać się z ludźmi, poznawać ich historie. Każdy z nas jest inny, każdy niepowtarzalny, a razem tworzymy świetną drużynę. Mamy nadzieję, że nasze buty sprawią Ci radość. Że upiększą Twoją codzienność i wyjątkowe chwile. Że odnajdziesz to, czego szukałaś od dawna. Rozgość się u nas. Zapraszamy!